Wrocławscy Argonauci - o nas

Jest nas dwóch: [tom] i [td]. Poznaliśmy się przy fesjbukowej rozkminie Wrocławia, która szybko przerodziła się w serię rowerowych (plus jedna piesza) wycieczek po niedocenianych peryferiach Wrocławia, jeszcze mniej znanych niż jego centrum. Byliśmy na Kozanowie, Osobowicach, Różance, Karłowicach, Kleczkowie i Nadodrzu, a właściwie tylko na części Nadodrza, bo to jest temat na kilka wycieczek. Planujemy następne. Wszystkie nasze wycieczki są darmowe i ogłaszane na Facebooku, dlatego - jeśli chcecie otrzymywać o nich informacje - prosimy o zalajkowanie naszego profilu: Wrocławscy Argonauci.

Tomasz Kulik [tom], Tadeusz Dudkowski [td]

2 komentarze:

  1. Słuchaj Tadeusz, masz usunąć całkowicie zdjęcie z moimi komentarzami. Było nie usuwać całęj konwersacji, a na wykorzystywanie mojego wizerunku ten sposób zgody nie wyrażam. Nie dość, ze zachowujesz się jak debil to jeszcze nic nie dociera.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam serdecznie, gratuluję, wiele dowiedziałam się o Kozanowie, związana do dziś z najbliższymi. Poszukuję, wzmianki, informacji na temat Krzyża stojącego obecnie przy ul. Pałuckiej, jakie sa jego losy, kiedy się pojawił, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń